Masz pytania dotyczące udziału w obchodach 80-lecia WIMiM? Dobrze trafiłeś! W tym miejscu na bieżąco zbieramy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Absolwentów, Gości i Partnerów.
Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne. Przed kontaktem z Organizatorami zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki na stronie – bardzo możliwe, że odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest!
Jeśli jednak jej nie ma, napisz do nas, a my z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości i zaktualizujemy tę listę dla innych.
- W jaki sposób mogę się zarejestrować i kupić bilet na Uroczystą Kolację?
Rejestracja na obchody odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny w zakładce "Rejestracja". Wypełniając go, możesz od razu zaznaczyć chęć udziału w Uroczystej Kolacji oraz opłacić bilet. Pamiętaj, że liczba miejsc na kolację jest ograniczona, dlatego zachęcamy do niezwlekania z zapisami! - Czy mogę zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Oczywiście! Z ogromną radością ugościmy w murach Wydziału również Twoich bliskich. W formularzu rejestracyjnym przewidzieliśmy możliwość zgłoszenia osoby towarzyszącej – dotyczy to zarówno oficjalnych obchodów i zwiedzania, jak i udziału w rejsie statkiem oraz Uroczystej Kolacji. - Jaki strój obowiązuje podczas poszczególnych punktów programu?
Stawiamy na zdrowy rozsądek i komfort. W ciągu dnia, podczas oficjalnych uroczystości, zwiedzania laboratoriów, Hali Technologicznej oraz rejsu statkiem, najlepiej sprawdzi się styl smart casual (elegancki, ale wygodny). Z kolei Uroczysta Kolacja to wydarzenie o wyższej randze – na ten wieczór zapraszamy w strojach wizytowych / wieczorowych. - Nie otrzymałem potwierdzenia rejestracji gdzie jest mail potwierdzający zgłoszenie?
Z uwagi na to, że rejestracja na uroczystość jest korespondencją marketingową (comercial) często filtry antyspamowe przekierowują takie listy do dedykowanych folderów na marketing lub do spamu. Sprawdź proszę te foldery. Jeżeli nasza wiadomość tam się znalazła: przenieś ją do skrzynki odbiorczej i oznacz nadawcę (domena naszego partnera: info.politechnik.eu) jako bezpiecznego. Jeśli wiadomości potwierdzającej nigdzie nie ma - możliwe, że w formularzu pojawiła się literówka w adresie mailowym. Skontaktuj się z Adamem Sajkiem, który zarządza naszą korespondencją. - W formularzu zgłoszeniowym zaznaczyłem płatną opcję (uroczysta kolacja, album, patron) ale nie otrzymałem jeszcze proformy do płatności. Kiedy ją otrzymam?
Proforma ostanie przesłana mailem do 3 dni od momentu zgłoszenia. Jeżeli do płatności konieczna jest faktura VAT, można w odpowiedzi na maila z proformą poprosić o jej wystawienie.